Nazywam się Joanna Gościńska, jestem fizjoterapeutką, która swoje pierwsze zawodowe kroki kierowała ku pracy z najmłodszymi pacjentami. Praca z niemowlętami przynosi mi sporo satysfakcji, gdy mogę rozwiązywać  mniejsze i większe problemy.

Profil placówki, w której poprzednio pracowałam skłonił mnie do poszerzenia swojej neurologicznej wiedzy, dzięki czemu ukończyłam studia podyplomowe „ Neurorozwojowa Terapia Dzieci z Dysfunkcjami Układu Nerwowego” i kurs „Kończyna dolna po udarze”. Pozostałe kursy, które ukończyłam to „Masaż Tkanek Głębokich”, „ Kinesiotaping”, „ Wsparcie narzędziowe w codziennej praktyce fizjoterapeuty”, „Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci”, „Terapia manualna w pediatrii, ciąża i narodziny”, „ Skolioza okiem osteopaty”, a w planach jeszcze sporo.

Moją najświeższą pasją jest integracja sensoryczna, z której ukończyłam dwustopniowy kurs obejmujący diagnostykę i terapię. Praca przez zabawę to chyba najwdzięczniejsza jej forma, ale z terapeutycznego punktu widzenia, wcale nie najprostsza.

Prywatnie jestem optymistką, która nie lubi bezczynności. W miejscu może zatrzymać mnie dobra książka i pyszna herbata. Lubię spędzać czas aktywnie, przemierzając górskie szczyty, pływając lub jeżdżąc na rowerze.